"... Їй хотілося, щоб я ввів її в область вічного і прекрасного,
в цей вищий світ, в якому на її думку, я був своєю людиною ...

Вона слухала, вірила і не вимагала доказів ..."

Історія

У 2005 році Наталією Войтенко був створений маленький флористичний світ у вигляді бутика квітів. Там була присутня чуттєвість і впевненість.

Нa протязі 5-ти років роботи цього маленького флористичного концепту тривало навчання у кращих і великих флористів світу. Це була Бельгія, Японія, багато Німеччини, чудесної Латвії, також Нідерланди.

Робота з великими світовими флористами Даніелем Остом, Лукасом Янсеном та іншими. Призові місця на міжнародних квіткових фестивалях і виставках.

Кожна країна, місто вносили свій відтінок в роботу, творіння бутику.

Ми осягаємо світ, намагаючись відбити первозданну красу. Головне ми творимо тільки те, у що віримо.

На наше 5-тиріччя ми відкрили другий, вже великий рітейл квіткового мистецтва. Успіх, розкіш, свобода, легкість…

Також в цей період відкрита школа флористичного майстерності, яка стає міжнародною організацією, яка навчає філософії флористичного мистецтва.

Сьогодні, перебуваючи на вершині розкішної флористичної індустрії «Мажорель» продовжує розширювати межі, вводити нові тренди. Міжнародне консультування, бізнес - школа, консалтинг.

Це наша нова розкіш - це в першу чергу не ціна або бренд, а досвід, безмежна залученість, враження, користь, естетика і прогрес.

Мажорель зараз - це міцна спадщина, чия пристрасть і неповторний стиль в даний час прийме нове покоління флористичних рітейлів та майстрів, які продовжують співпрацювати з нами кожен день, щоб створювати самі казкові флористичні проекти в світі.

Місія

Розвивати навички, відкривати нові таланти, створювати естетичну лабораторію для європейського стилю культури, відкривати новаторські, абсолютно нові стилі та концепції ведення і створення бізнесу.

Наталія Войтенко

Партнерам та інвесторам

Партнерам і компаніям інших галузей пропонуємо взаємовигідне співробітництво в розвитку наших напрямків.

Інвестиційним компаніям і бізнес-ангелам пропонуємо участь у розвитку компанії або окремих проектах Мажорель.

Зворотній зв'язок: info@majorelle.ua

Вакансії

Якщо ви думаєте, що у Вас є необхідні навички, знання і Ви готові творити нові проекти, що не боїтеся брати нові висоти і Ви хочете стати частиною нашої команди.

Ми сповнені талантів і відкриті для обдарованих, творчих персон. Ми відкриті для здійснення нереальних стартапів і божевільних ідей.

Зворотній зв'язок: hr@majorelle.ua

Ця корпоративна структура створена з метою обговорення та аналізу відповідних питань галузі, яка пропонує постійний діалог з партнерами та клієнтами компанії, інвесторами та бізнес-ангелами.

Ми в світі


/Нью-Йорк
usa@majorelle.ua
/Астанa
kazakhstan@majorelle.ua
/Київ
info@majorelle.ua
/Гонконг
china@majorelle.ua
/Пекін
china@majorelle.ua
/Дубаї
uae@majorelle.ua

Головний офіс

Україна

м.Київ, вул. Басейна 2а Бізнес Центр "АРЕНА СІТІ" оф.В24

Тел: +38 (099) 533 99 51

Email: info@majorelle.ua

www.majorelle.ua